Про Commence

ImageДля посівів

Commence® використовує технологію Microbial Catalyst® безпосередньо в ґрунтовому середовищі, де відбувається проростання, для покращення розвитку та росту рослин, а саме для підвищення врожайності посівів.

Переваги застосування Commence®

Обробка насіння Commence® стимулює розвиток ґрунтових мікроорганізмів у безпосередньому ґрунтовому середовищі, де відбувається проростання та початковий ріст рослин.

Активує ферментативні процеси, які сприяють проростанню та допомагають вивільнити більше поживних речовин для покращення поживного режиму ґрунту.

Наші запатентовані технології діють назовні від насіння і покращують ґрунт, сприяючи кращим сходам і ранньому росту рослин.

Обробка насіння Commence® послідовно покращує сходи та підвищує  життєздатність рослин. Рослини, які мають кращий старт, як правило, залишаються попереду протягом усього вегетаційного періоду.

Результати з полів

Image
Image
Image

Як це працює

Обробка насіння Commence® використовує нашу запатентовану технологію інкапсуляції, природний полімер, що складається з полісахаридів на основі вуглецю, який спочатку працює на живлення корисних бактерій, що оточують насінину. Потім наша запатентована технологія Microbial Catalyst® збільшує мікробну активність у ґрунті, розблоковуючи ферменти, які вивільняють зв'язані поживні речовини і роблять їх більш доступними для рослин.

Технологія Procoat™

Технологія інкапсуляції ProCoatTM являє собою унікальний плівковий полісахарид, який зберігає активні інгредієнти Commence, а потім вивільняє їх після посіву.

Image

Дана технологія виконує ряд важливих функцій:

  • Прикріплює активний інгредієнти до насіння
  • Дозволяє насінню швидко висихати і залишатися стабільним
  • Покращує потік насіння
  • Розчинний у воді для вивільнення складових Commence
  • Живить корисні молочнокислі бактерії
Image
logo-agroplusinvest-white_Montaznaa-oblast-1-min1.png

 

Marshall, MN 56258, USA
BRAND BY RALCO
 

logo-agroplusinvest-white_Montaznaa-oblast-1-min.png

Офіційний постачальник продуктів Agnition в Україні

вулиця Успішна, буд. 17А, Київ, 03189 .
info@agroplusinvest.com.ua .
+38 067 270 8778

Copyright © AgroPlusInvest 2024. All Rights Reserved.
Copyright © AgroPlusInvest 2023. All Rights Reserved.