Статті та дослідження

Microbial Catalyst®: як це працює

Дата публікації 20.03.2023

Ключови індикатори загального здоров’я ґрунту - ґрунтові мікроби, які продукують ферменти, що розщеплюють недоступні для рослин форми елементів живлення. Підвищення мікробної активності означає збільшення доступності поживних елементів для рослини. 

Як оживити грунт, активувати те, що в ньому є? 

  • Поліпшення здоров’я ґрунту здійснюється шляхом збільшення популяції мікроорганізмів, їх різноманітності та активності.
  • Збільшення різноманітності досягається за допомогою різноманітних практик

(сівозміни, No-Till технології, гній)

  • Збільшення популяції та активності досягається за допомогою мікробних і біологічних стимуляторів (Generate® і Commence® із технологією Microbial Catalyst®).

Як максимально підсилити мікробну активність?

Мікроби здатні вивільняти поживні речовини з ґрунту і перетворювати їх у біодоступну для рослин форму.  Мікробний світ здатен ефективніше використовувати внесені добрива. Значна частина внесених добрив не поглинається рослинами і втрачається даремно. Однак за допомогою ґрунтових мікроорганізмів добриво здатне перетворюватися на форму, придатну для культур. Крім того, бактерії здатні використовувати надлишок поживних речовин для власного росту і вивільняти їх пізніше. Ми схильні думати, що вносимо добрива для підживлення сільськогосподарських рослин, але ці поживні речовини повинні бути перероблені мікроорганізмами, а потім вивільнені рослинами. Мікроби можна уявити собі як міст, що дозволяє добривам потрапляти в рослину.

На діяльність та активність ґрунтових  мікроорганізмів впливає багато факторів, а саме: волога, аерація, температура та рН ґрунту. Саме тому до 80% цих  організмів перебуває в стані анабіозу. Без активної життєдіяльності вони не виділяють ферменти, які вивільняють необхідні елементи живлення, а це означає, що елементи живлення повністю не використовуються рослиною, а залишаються в недоступних формах в грунті. Для повноцінної діяльності мікроорганізмам необхідній каталізатор. Підвищення мікробіологічної активності відбувається за рахунок забезпечення мікробів необхідними для їх життя речовинами та мікроелементами, які стимулюють ферментативну діяльність мікроорганізмів. Ключовим фактором є використання хімічно стабільних речовин, які є безпосередньо доступними для використання мікроорганізмами.

Microbial Catalyst® стимулює існуючі в ґрунті мікроорганізми

Компанією Agnition було розроблено та запатентовано нову технологію Microbial Catalyst®, яка стимулює існуючі в ґрунті мікроорганізми, розблоковуючи ферментативну діяльність, яка сприяє більш ефективному використанню поживних речовин. Дослідження показують, що Microbial Catalyst® збільшує доступність поживних речовин, навіть порівнюючи з іншими подібними сполуками та дозволяє зменшувати норми внесення добрив.

У чому особливість технології Microbial Catalyst®?

Звичайні добрива з мікроелементами створені так, щоб залишатися в ґрунті, поки вони повільно надходитимуть саме до рослини. В основу процесу  Microbial Catalyst® покладена унікальна технологія SoluMin® (Soluble minerals), що перетворює  нерозчинні мікроелементи у форму, яка на 100% розчинна, стабільна та доступна для рослин і мікроорганізмів.

Продукти, розроблені за допомогою технології Microbial Catalyst® (Generate® та Commence) вивільняють поживні речовини у ґрунт, які живлять мікроорганізми, що збільшує їх активність і різноманітність та покращує здоров’я ґрунту. Результатом їх діяльності є збільшення врожайності посівів та покращення якості продукції. Продукти дають змогу використовувати поживні речовини, які вже наявні в ґрунті, або максимізувати ефект від внесення раніше доданих добрив.

logo-agroplusinvest-white_Montaznaa-oblast-1-min1.png

 

Marshall, MN 56258, USA
BRAND BY RALCO
 

logo-agroplusinvest-white_Montaznaa-oblast-1-min.png

Офіційний постачальник продуктів Agnition в Україні

вулиця Успішна, буд. 17А, Київ, 03189 .
info@agroplusinvest.com.ua .
+38 067 270 8778

Copyright © AgroPlusInvest 2024. All Rights Reserved.
Copyright © AgroPlusInvest 2023. All Rights Reserved.